Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Suport vertical A4 pentru documente
- Număr anunț
- DA22718830
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
- Cod CPV
- 30193200-0 · Tavite sau organizatoare de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58 RON
- Valoare atribuită
- 58 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 10:01
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 14:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58 RON
din 58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro