Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Capsator pentru min. 40 coli din metal
- Număr anunț
- DA22714697
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30197320-5 · Capsatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.485 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 13:38
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.485 RON
din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro