Ofertă refuzată Cumpărare directă

Clor

Număr anunț
DA22702733
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Bacau (CUI 4455390)
Furnizor / câștigător
TONORATIC COM SRL (CUI 36457160)
Cod CPV
24311900-6 · Clor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239,20 RON
Valoare finală
239,20 RON
Data publicării
28.03.2019 13:03
Data finalizării
01.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.