Ofertă acceptată
Cumpărare directă
smeron 10mg/ml sol.inj*10fl*10ml F (ROCURONIUM BROMIDE)
- Număr anunț
- DA22733391
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CRAIOVA (CUI 4332169)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33632200-1 · Miorelaxanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 798,50 RON
- Valoare atribuită
- 798,50 RON
- Data publicării
- 02.04.2019 11:38
- Termen limită
- 07.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2019 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
798,50 RON
din 798,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro