Acasă · Licitații
· Aparate de emisie pentru radiotelefonie, radiotelegrafie, radiodifuziune si televiziune (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TELECOMANDA TV SAMSUNG
- Număr anunț
- DA22733389
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI RO11603422)
- Cod CPV
- 32200000-5 · Aparate de emisie pentru radiotelefonie, radiotelegrafie, radiodifuziune si televiziune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 510 RON
- Valoare atribuită
- 510 RON
- Data publicării
- 02.04.2019 11:38
- Termen limită
- 07.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2019 12:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
510 RON
din 510 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro