Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare - conducta de alimentare cu apa

Număr anunț
DA22718061
Autoritate contractantă
Comuna Cocorastii Mislii (PRIMARIA COMUNA COCORASTII MISLII) (CUI 2845753)
Furnizor / câștigător
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI RO17250915)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
01.04.2019 09:23
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.