Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE VIDEOLARINGOSCOP FLEXIBIL CONFORM DEVIZ (SISTEM DE INTUBATIE CU VIDEOLARINGOSCOP SI VIDEOF

Număr anunț
DA22715500
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
Cod CPV
50422000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului chirurgical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.850,40 RON
Valoare atribuită
19.850,40 RON
Data publicării
29.03.2019 14:36
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.850,40 RON

din 19.850,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.