Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Medicamente necompensate -aspenter 75mgx28 -levomepromazin 25mg
- Număr anunț
- DA22714758
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SLOBOZIA (CUI 4231679)
- Furnizor / câștigător
- FARMACIA DIANA ALEXANDRU SRL (CUI RO2074292)
- Cod CPV
- 33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160,62 RON
- Valoare finală
- 160,62 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 13:41
- Data finalizării
- 01.04.2019 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.