Ofertă refuzată Cumpărare directă

Abonament ziar

Număr anunț
DA22696438
Autoritate contractantă
COMUNA BREBENI (CUI 4716763)
Furnizor / câștigător
REX MEDIA PRESS S.R.L. (CUI RO15786870)
Cod CPV
22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.333,34 RON
Valoare finală
1.333,34 RON
Data publicării
28.03.2019 08:02
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.