Ofertă refuzată Cumpărare directă

Nitronal 1mg/ml x 10ml, cutie x 10fiole

Număr anunț
DA22696201
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
Furnizor / câștigător
CHIMIMPORTEXPORT PLURIMEX SRL (CUI RO12498)
Cod CPV
33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.259 RON
Valoare finală
1.259 RON
Data publicării
28.03.2019 07:00
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.