Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reflections on Long-Term Relational Psychotherapy and Psychoanalysis: Relational Analysis Intermin

Număr anunț
DA22719586
Autoritate contractantă
Biblioteca Centrala Universitara "Eugen Todoran" Timisoara (CUI 4250875)
Furnizor / câștigător
BLACK CAT BOOKS SRL (CUI RO27672100)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,47 RON
Valoare atribuită
147,47 RON
Data publicării
01.04.2019 10:32
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,47 RON

din 147,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.