Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set perie WC

Număr anunț
DA22727952
Autoritate contractantă
AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI RO1889794)
Cod CPV
39224310-4 · Perii de toaleta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,75 RON
Valoare atribuită
100,75 RON
Data publicării
01.04.2019 15:45
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,75 RON

din 100,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.