Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse promotionale personalizate-Ref 6637
- Număr anunț
- DA22723531
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- LOOPAA MARCOM SRL (CUI RO31105465)
- Cod CPV
- 22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.010 RON
- Valoare atribuită
- 2.010 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 12:52
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.010 RON
din 2.010 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro