Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLOR 1 LITRU

Număr anunț
DA22736570
Autoritate contractantă
TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
24300000-7 · Produse chimice anorganice si organice de baza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90 RON
Valoare atribuită
90 RON
Data publicării
02.04.2019 13:52
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90 RON

din 90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.