Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 9,1% sub estimat

Dezinfectant de nivel inalt/ sterilizant chimic la rece pentru instrumentar VIRUSOLVE+ EDS

Număr anunț
DA22735103
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Targu Secuiesc (CUI 4404524)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.208,44 RON
Valoare atribuită
5.644,10 RON 9,1% sub estimat
Data publicării
02.04.2019 12:48
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.644,10 RON

din 6.208,44 RON estimat 9,1%

Adjudecat la 90,9% din estimat · economie 564,34 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.