Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camera web HD

Număr anunț
DA22732332
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Bals (CUI 17126497)
Furnizor / câștigător
ATMIS SERVICE S.R.L. (CUI 24458294)
Cod CPV
30237240-3 · Camera web (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
453,78 RON
Valoare atribuită
453,78 RON
Data publicării
02.04.2019 10:56
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

453,78 RON

din 453,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.