Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acid acetic (glacial) 100 % anhidru, pentru analiza, EMSURE® ACS,ISO,Reag. Ph Eur

Număr anunț
DA22731389
Autoritate contractantă
Centrul Medical de Diagnostic, Tratament Ambulatoriu si Medicina Preventiva (CUI 4283325)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
24960000-1 · Diferite produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161,04 RON
Valoare atribuită
161,04 RON
Data publicării
02.04.2019 10:17
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

161,04 RON

din 161,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.