Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUBRIFIANT PT. MUFE 250GR. VALROM

Număr anunț
DA22726889
Autoritate contractantă
Goldterm Mangalia SA (CUI RO30750004)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
24951100-6 · Lubrifianti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16,12 RON
Valoare atribuită
16,12 RON
Data publicării
01.04.2019 14:56
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16,12 RON

din 16,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.