Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii comunicatii date si internet prin fibra optica

Număr anunț
DA22724574
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA FRATOSTITA (CUI 17123350)
Furnizor / câștigător
NETFIL SRL (CUI RO14467627)
Cod CPV
72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.568 RON
Valoare atribuită
5.568 RON
Data publicării
01.04.2019 13:29
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 15:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.568 RON

din 5.568 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.