Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de colectare deseuri medicale - cabinete de specialitate arondate

Număr anunț
DA22724247
Autoritate contractantă
Centrul Scolar de Educatie Incluziva Nr 2 (CUI 4426867)
Furnizor / câștigător
AKSD ROMANIA SRL (CUI RO13033778)
Cod CPV
90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
435,51 RON
Valoare atribuită
435,51 RON
Data publicării
01.04.2019 13:19
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 07:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

435,51 RON

din 435,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.