Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de intretinere pentru sediile ADR Centru

Număr anunț
DA22723109
Autoritate contractantă
Agentia pentru Dezvoltare Regionala Centru (CUI 11293615)
Furnizor / câștigător
CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.041,16 RON
Valoare atribuită
2.041,16 RON
Data publicării
01.04.2019 12:38
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.041,16 RON

din 2.041,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.