Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOARFECA 18CM DELI

Număr anunț
DA22721912
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA-DOMENIULUI-PUBLIC-SATU-MARE (CUI 4750196)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
39241200-5 · Foarfece (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,12 RON
Valoare atribuită
3,12 RON
Data publicării
01.04.2019 11:55
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,12 RON

din 3,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.