Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANTIGEL

Număr anunț
DA22720224
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 VADU MOLDOVEI (CUI 14124211)
Furnizor / câștigător
GROUP OIL SRL (CUI RO23652607)
Cod CPV
24951311-8 · Produse antigel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12,61 RON
Valoare atribuită
12,61 RON
Data publicării
01.04.2019 10:57
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12,61 RON

din 12,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.