Ofertă acceptată Cumpărare directă

Clorura De Sodiu 0.9% 100 ml x 20 fl sol perf

Număr anunț
DA22719570
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Siret (CUI 4440969)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196,70 RON
Valoare atribuită
196,70 RON
Data publicării
01.04.2019 10:31
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 16:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

196,70 RON

din 196,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.