Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII PREGATIRE INSTRUMENTISTI/ ORGANIZARE SI INFIINTARE FANFARA TRADITIONALA

Număr anunț
DA22717284
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
"ASOCIATIA STEJARELUL" (CUI 18114393)
Cod CPV
98130000-3 · Servicii diverse prestate de organizatii asociative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.200 RON
Valoare atribuită
19.200 RON
Data publicării
01.04.2019 08:41
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.200 RON

din 19.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.