Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional Epson WorkForce Pro WF-C5710DWF, inkjet, A4, 34 ppm, Duplex,

Număr anunț
DA22694616
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
770,58 RON
Valoare atribuită
770,58 RON
Data publicării
27.03.2019 14:46
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

770,58 RON

din 770,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.