Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Proiectare si executie Extindere retea canalizare in Comuna Puieşti
- Număr anunț
- DA22690457
- Autoritate contractantă
- COMUNA PUIESTI (PRIMARIA COMUNEI PUIESTI VASLUI) (CUI 3394317)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCTMAX PUIEŞTI S.R.L. (CUI 40646516)
- Cod CPV
- 44130000-0 · Canale de ape reziduale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 433.952 RON
- Valoare atribuită
- 433.952 RON
- Data publicării
- 27.03.2019 11:38
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 14:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
433.952 RON
din 433.952 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro