Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calculator agent agricol

Număr anunț
DA22735279
Autoritate contractantă
COMUNA BICAZ CHEI (PRIMARIA BICAZ CHEI) (CUI 2614406)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.663,87 RON
Valoare atribuită
2.663,87 RON
Data publicării
02.04.2019 12:55
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.663,87 RON

din 2.663,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.