Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CARTUSE HP Z 5200

Număr anunț
DA22735233
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE STIINTE SPATIALE-FILIALA INFLPR (CUI RO28521106)
Furnizor / câștigător
ENEIDA TRADING SRL (CUI 16787636)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.072 RON
Valoare atribuită
9.072 RON
Data publicării
02.04.2019 12:54
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.072 RON

din 9.072 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.