Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS PENTRU IMPRIMANTA SAMSUNG PRINTER XPRESS 2026 ORIGINAL

Număr anunț
DA22732480
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
703,37 RON
Valoare atribuită
703,37 RON
Data publicării
02.04.2019 11:02
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

703,37 RON

din 703,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.