Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER BLACK (2000 PAG) ORIGINAL HP 1022

Număr anunț
DA22721953
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL ORADEA (CUI 15569544)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
608,61 RON
Valoare atribuită
608,61 RON
Data publicării
01.04.2019 11:56
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

608,61 RON

din 608,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.