Ofertă refuzată Cumpărare directă

TONERE/CARTUSE IMPRIMANTA

Număr anunț
DA22693235
Autoritate contractantă
Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara pentru Transport Public Bucuresti - Ilfov (CUI 38474532)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.457 RON
Valoare finală
3.457 RON
Data publicării
27.03.2019 13:43
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.