Ofertă acceptată Cumpărare directă

CD - DVD

Număr anunț
DA22724947
Autoritate contractantă
DEPARTAMENTUL PENTRU LUPTA ANTIFRAUDA (CUI 28484059)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30234400-2 · Discuri digitale polivalente (DVD-uri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
345 RON
Valoare atribuită
345 RON
Data publicării
01.04.2019 13:44
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

345 RON

din 345 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.