Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile imprimanta

Număr anunț
DA22723257
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE POPOVICIU" BEIUS (CUI 10869320)
Furnizor / câștigător
REPRO BIROTICA SRL (CUI RO11279530)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
474 RON
Valoare atribuită
474 RON
Data publicării
01.04.2019 12:42
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

474 RON

din 474 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.