Ofertă acceptată Cumpărare directă

Statie de lucru HP ELITEDESK 800 G4 cu Monitor HP

Număr anunț
DA22720688
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA CONSTANTA (CUI 4304720)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI RO9911870)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.893 RON
Valoare atribuită
39.893 RON
Data publicării
01.04.2019 11:15
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.893 RON

din 39.893 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.