Ofertă refuzată Cumpărare directă

Tableta Lenovo Tab P10 TB-X705F, Octa-Core 1.8GHz, 10.1", 4GB RAM, 64GB, Wi-Fi, ZA440062BG

Număr anunț
DA22719458
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI RO31094773)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.638 RON
Valoare finală
2.638 RON
Data publicării
01.04.2019 10:27
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.