Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plita electrica Orion OES - 002, 2500 W

Număr anunț
DA22730775
Autoritate contractantă
S.C. NOVA APASERV S.A. Botosani (CUI RO26161230)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
38436310-6 · Plite electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84,03 RON
Valoare atribuită
84,03 RON
Data publicării
02.04.2019 09:54
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84,03 RON

din 84,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.