Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)

Număr anunț
DA22728456
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MUGURASII (CUI 14231056)
Furnizor / câștigător
D & D VIVAI PLANTE SRL (CUI 18330745)
Cod CPV
77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.600 RON
Valoare atribuită
12.600 RON
Data publicării
01.04.2019 16:30
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 16:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.600 RON

din 12.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.