Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de demontare si remontare retea electrica 0,4 kV in vederea toaletarii de arbori

Număr anunț
DA22728300
Autoritate contractantă
COMUNA BRATCA (CUI RO4738400)
Furnizor / câștigător
LARA ELECTRIC S.R.L. (CUI RO18247551)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.554,86 RON
Valoare atribuită
1.554,86 RON
Data publicării
01.04.2019 16:07
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.554,86 RON

din 1.554,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.