Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Membru specialist in Comisia de receptia lucrarilor ''Extindere retea JT zona Targ Cerneti ''
- Număr anunț
- DA22718296
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIMIAN (CUI 4550988)
- Furnizor / câștigător
- IMSATIE DROBETA SRL (CUI RO13473426)
- Cod CPV
- 71311100-2 · Servicii de asistenta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250 RON
- Valoare finală
- 300 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 09:33
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 15:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.