Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VDI RACK 6U/600x450 NEGRU WALL-MOUNT 19'' H=36cm
- Număr anunț
- DA22735747
- Autoritate contractantă
- TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI RO5885051)
- Cod CPV
- 31200000-8 · Aparate de distributie si control ale energiei electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420,18 RON
- Valoare atribuită
- 420,18 RON
- Data publicării
- 02.04.2019 13:16
- Termen limită
- 07.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2019 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
420,18 RON
din 420,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro