Număr anunț
DA22710328
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA CORALA DE COPII SI TINERET SYMBOL (CUI 9378370)
Cod CPV
92312100-2 · Servicii de divertisment prestate de producatorii de teatru, coruri, ansambluri muzicale si orchestre (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
29.03.2019 10:29
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.