Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa Stomatologica de Consultatie, Otel-Inox: Maner cu Oglinda nr. 4, Pensa Dentara, Spatula Bucala

Număr anunț
DA22709511
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
33134000-8 · Accesorii de endodontica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
859,60 RON
Valoare atribuită
859,60 RON
Data publicării
29.03.2019 09:57
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

859,60 RON

din 859,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.