Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET 8 BAT LR3 LONGLIFE EXT 410

Număr anunț
DA22729610
Autoritate contractantă
Teatrul de Arta Deva (CUI 4374610)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41,60 RON
Valoare atribuită
41,60 RON
Data publicării
02.04.2019 08:53
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41,60 RON

din 41,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.