Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii PSI
- Număr anunț
- DA22718999
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE A JUDETULUI VASLUI (CUI 11374760)
- Furnizor / câștigător
- NECHITA GRUP PSI-SSM SRL (CUI 36606343)
- Cod CPV
- 71317210-8 · Servicii de consultanta sanitara si de siguranta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 72.000 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 10:08
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 18:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
72.000 RON
din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro