Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor

Număr anunț
DA22718117
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE ARGES (CUI 11319731)
Furnizor / câștigător
Malin Decebal (CUI 23969266)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.970 RON
Valoare atribuită
2.970 RON
Data publicării
01.04.2019 09:25
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.970 RON

din 2.970 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.