Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de securitate si sanatate santiere

Număr anunț
DA21775649
Autoritate contractantă
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI RO4316422)
Furnizor / câștigător
APHELEIA VISION SRL (CUI 38419791)
Cod CPV
71317200-5 · Servicii sanitare si de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.500 RON
Valoare finală
29.500 RON
Data publicării
16.11.2018 17:43
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.