Ofertă acceptată Cumpărare directă

TARNACOP 2KG COADA LEMN

Număr anunț
DA22725874
Autoritate contractantă
Scoala cls.I -VIII Poiana Cristei - Vrancea (CUI 22751297)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44511320-4 · Tarnacoape (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67,50 RON
Valoare atribuită
67,50 RON
Data publicării
01.04.2019 14:16
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67,50 RON

din 67,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.