Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie pachet semnatara electronica se reinoire certificat digital

Număr anunț
DA22724734
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE A JUDETULUI GORJ (CUI 11334855)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE CALCUL SA (CUI RO2163993)
Cod CPV
79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
291,05 RON
Valoare atribuită
291,05 RON
Data publicării
01.04.2019 13:34
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

291,05 RON

din 291,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.