Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Spectrofotometru microplaci
- Număr anunț
- DA22720770
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU STIINTE BIOLOGICE (CUI 3324060)
- Furnizor / câștigător
- WATT DISTRIBUTOR SRL (CUI RO10817509)
- Cod CPV
- 38433000-9 · Spectrometre (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.823,53 RON
- Valoare atribuită
- 58.823,53 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 11:18
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 14:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58.823,53 RON
din 58.823,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro